Fundacja KTO poszukuje wolontariuszy do pomocy w programie żywnościowym

Od maja 2015 do końca grudnia 2015 r. Fundacja KTO objęła programem pomocy żywnoścowej (POPŻ 2014-2020 Podprogram 2015) 345 osób, którym łącznie przekazała ok. 20 ton żywności.
Pomoc będzie kontunuowana w roku 2016.

Fundacja od stycznia b.r. uruchamia drugi magazyn, aby rozszerzyć asortyment pomocy o owoce i warzywa.

Całość organizacji pomocy żywnościowej oparta jest na pracy wolontariuszy. Poszukujemy kolejnych wolontariuszy, którzy chieliby zaangażować się w te działania. W szczególności potrzebujemy pomocy przy rozładunku żywności podczas dostawy do magazynu. Osoby mogą zgłaszać się telefonicznie do Prezesa Fundacji Agnieszki Lewonowskiej-Banach tel. 696497757