Fundacja rozpoczęła realizację projektu z zakresu małych grantów

W dniu 18.12.2014 Fundacja podpisała umowę z Samorządem Województwa Małopolskiego o dofinansowanie realizacji operacji pn. Kulinarne tradycje gminy Słopnice na warsztatach kulinarnych, w elektronicznej księdze kulinarnej oraz reportażach.

Celem tej operacji jest kultywowanie lokalnego dziedzictwa kulinarnego poprzez wyprodukowanie reportaży, organizację warsztatów kulinarnych i elektronicznej księgi kulinarnej ukazujących zasoby przyrodnicze, kulturowe i historyczne Gminy Słopnice i Beskidu Wyspowego wykorzystywane w sztuce kulinarnej.

Realizacja zadania została dofinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW na lata 2007-2013