„OKNO NA ŚWIAT” SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA W SŁOPNICACH

W dniu 12 lutego 2014 r. odbyło się zebranie założycielskie spółdzielni socjalnej osób prawnych. Założycielami spółdzielni są: Fundacja KTO i Gmina Słopnice.  Procedura rejestracji spółdzielni w KRS potrwa około 1 miesiąca.

Spółdzielnia stworzy miejsca pracy dla osób bezrobotnych, będzie świadczyła usługi opieki nad dziećmi do lat 3 (w Słopnicach powstanie punkt opieki nad dziećmi) , opieki nad osobami starszymi oraz usługi filmowe (realizacja reportaży, spotów reklamowych, filmy z wesel oraz innych uroczystości).

Osoby zainteresowane skorzystaniem z oferowanych przez spółdzielnię usług mogą do czasu uruchomienia biura spółdzielni już  zgłszać się do Gminy lub do Fundacji KTO.