Podsumowanie półrocznego wsparcia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dzieci do lat 6

Z dniem 17 października 2016 Fundacja KTO wraz z nieformalną grupą kobiet Słopnicznki zakończyła i podsumowała realizację półrocznego projektu pn. „Wczesne wspomaganie rozwoju dzieci z terenu gminy Słopnice” (16.04-17.10.2016)

Odbyło się 40 zajęć indywidualnych z rehabilitantem, z których skorzystało 12-cioro dzieci. Raz w tygodniu w piątki dzieci korzystały z godzinnych zajęć grupowych (w sumie 24 godziny zajęć grupowych). Rodzice mogli korzystać z pogadanek o tematyce m.in.  rozwoju dzieci, rehabilitacji w domu, neuroinfekcji.

Wszystkie zajęcia były nieodpłatne, odbywały się w Krainie Radości.

Szczególnie dziękujemy 3 Paniom ze Słopnic, które  pracowały wolontaryjnie przez 6 miesięcy oraz specjalistom wolontaryjnie przeprowadzającym pogadanki.

Projekt został dofinansowany z PO FIO Małopolska oraz ze środków własnych Fundacji KTO.

DSC02314 DSC02323