Zapraszamy na warsztaty kulinarno-żywieniowe 27 lutego 2016 w godz. 10-14

Fundacja KTO wraz z Bankiem Żywności w Krakowie zapraszają na bezpłatne warsztaty kulinarno-żywienieowe, które odbędą się 27 lutego 2016 r. w godzinach 10-14 w cukierni Pani Celiny Wojnarek Słopnice 1102 (Słopnice Górne).
Warsztaty będą miały charakter praktyczny. Uczestnicy warsztatów poznają ciekawe i wartościowe przepisy na zdrowe potrawy, poznają jak czytać etykiety na produktach spożywczych, co kryje się pod symbolami na etykietach.

Warsztaty przeprowadzi Pani Anna Patrzałek z Krakowa, specjalista ds. dietetyki pediatrycznej, edukator żywieniowy.
Szczególnie zapraszamy osoby korzystające z programu pomocy żywnościowej.

Osoby chętne mogą zgłaszać się do 24.02.2016 do Prezesa Fundacji: tel. 696497757 lub e-mail: kontakt@fundacjakto.pl