Zgłoś do LGD swój pomysł na projekt.

W związku z trwającymi pracami nad przygotowaniem przez LGD „Przyjazna Ziemia Limanowska” nowej Lokalnej Strategii Rozwoju dla obszaru 9 gmin powiatu limanowskiego tj. Dobra, Jodłownik, Laskowa, Łukowica, Kamienica, Limanowa, Miasto Limanowa, Słopnice i Tymbark, można zgłaszać pomysły na projekty (tzw. fiszki projektowe), planowanych do realizacji na obszarze LSR. Dzięki sugestiom społeczności lokalnej łatwiejsze będzie ustalenie celów i priorytetów Lokalnej Grupy Działania w najbliższych latach, aby sporządzić i wdrożyć odpowiedni plan rozwoju naszego obszaru.

Pomysły na projekt można składać osobiście w siedzibie LGD, bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres biuro@lgdlimanowa.eu, formularz fiszki można uzyskać w LGD.

Termin składania fiszek projektowych: 30.10.2015 r.

Dodatkowo informujemy, że prowadzone będą spotkania konsultacyjne z autorami fiszek w biurze LGD przy ul. M.B.Bolesnej 16 w Limanowej w terminach ogłoszonych na stronie internetowej www.lgdlimanowa.eu.

Istnieje również możliwość indywidualnej konsultacji fiszek projektowych, od poniedziałku do środy w godzinach 9.00 – 14.00 w biurze LGD.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.