Akademia aktywności – zapraszamy kobiety po 30 roku życia z powiatu limanowskiego

Akademia_aktywnosco_plakatFundacja KTO jako partner projektu Akademia aktywności zaprasza kobiety w wieku 30 lat i wiecej do udziału w projekcie aktywizacji zawodowej.
Oferujemy m.in. możliwość skorzystania ze staży płatnych (stypendium stażowe 1100 zł/mies.), doradztwa i pośrednictwa pracy, szkoleń i innych form wsparcia.
Osoby zainteresowane udziałem w projekcie mogą zgłaszać się do Fundacji KTO. Więcej informacji na www.akademia.fsp.edu.pl

Zapraszamy także pracodawców zainteresowanych przyjęciem stażystek i oferujących możliwość zatrudnienia po stażu na minimum 3 miesiące.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2016-2020

informacja_Akademia_aktywności

Dokumenty rekrutacyjne do pobrania:

1_formularz rekrutacyjny
2_deklaracja uczestnictwa i oswaidczenie o spełnianiu warunko‡w