Fundacja KTO na V Targach Ekonomii Społecznej w Nowym Sączu

W dniu 1 maja 2015 r na terenie Miasteczka Galicyjskiego w Nowym Sączu odbyły się V Festiwal i Targi Ekonomii Społecznej.

Fundacja KTO wystąpiła na targach ze stoiskiem informacyjno-promocyjnym, na którym można było uzyskać informacje o Słopnicach, o ofercie przyrodniczo-turystycznej, rozdawane były informatory turystyczne o Słopnicach, płyty DVD z reportażami z warsztatów kulinarnych, kalendarze i inne materiały promocyjne Fundacji.

Fundacja wspólnie ze Spółdzielnią Socjalną „Okno Na Świat” ze Słopnic przygotowała warsztaty rękodzieła  dla dzieci z ozdabiania pierniczków i wykonywania ozdób z masy solnej.