Wolne miejsca dla Pań na kurs administracyjno-biurowy z obsługą komputera

Fundacja KTO Kultura – Troska – Otwartość ze Słopnic zaprasza na szkolenie zawodowe „Pracownik administracyjno-biurowy”  z kursem komputerowym zakończonym egzaminem i uzyskaniem certyfikatu międzynarodowego  EDCL BASE” (80 godz.), które planujemy rozpocząć już 6 lutego 2017 r. w Limanowej.

Szkolenie i możliwość udziału w projekcie aktywizacji zawodowej „Akademia aktywności” jest przeznaczone dla kobiet nieaktywnych zawodowo z powiatu limanowskiego. W ramach puli wolnych miejsc mamy 3 miejsca dla kobiet po 50 roku życia oraz 5 miejsc dla kobiet po 30 roku życia z niepełnosprawnością (dowolne orzeczenie ZUS, KRUS , lekki lub umiarkowany stopień niepełnosprawności).

Zapraszamy Panie do udziału w projekcie. Udział jest bezpłatny,  oferujemy stypendium szkoleniowe (336 zł), zwrot kosztów dojazdu, a po szkoleniu 3 miesięczny staż  zawodowy (stypendium 1100 zł netto/mies).

Więcej informacji o projekcie na www.akademia.fsp.edu.pl i u koordynatora Agnieszki Lewonowskiej-Banach tel. 515 555 146

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020